ماساژ دهنده حرفه ای یا ماساژ دهنده دروغین. شما کدامیک از این دو هستید؟

ماساژ دهنده حرفه ای یا ماساژ دهنده دروغین. شما کدامیک از این دو هستید؟

 خاطرم هست سالها پیش من تخت اضافه ای در خانه ی ماساژ کوچکم داشتم. آن روزها ثبت آگهی ارائه ی ماساژ در سایتهای بزرگ تبلیغاتی و در و دیوار آزاد بود( قبل از محدود سازی آگهی های ماساژ بدیل سوء استفاده های جنسی و خدمات جنسی تحت نام ماساژ) . دوست عزیزم از من خواست که تخت اضافه را به ایشان بدهم و کمی هم فنون ماساژ را به ایشان آموزش دهم. ایشان قصد داشتند که در این سایتها تبلیغات ماساژ داشته باشند و به ماساژ بانوان با نیت جنسی و سکس بپردازند. که خدا را شکر این موضوع میسر نشد. 

در همه ی جوامع شاهد هستیم که ماساژ در ابتدا زاویه ی بازی به سمت ارائه ی خدمات جنسی دارد و بسیاری از مردان برای کسب لذت بیشتر و تعدادی از همکاران مونث برای کسب درآمد تحت نام ماساژ از این نام سو استفاده نموده اند و موقتا به اهداف خودشان رسیده اند. چه بخواهیم چه نخواهیم این مقوله در امتداد شغل ماساژ وجود دارد. زیرا نیاز جنسی و تنوع طلبی موجود موجب بزرگتر شدن بازار سکس ماساژ در همه ی جوامع شده است. 

این کتاب با مقوله ی بالا هیچ ارتباطی ندارد. اکثر افرادی که از ماساژ های جنسی استفاده میکنند در آخر از ماساژهای واقعی که همراه با فشار و درد است استفاده خواهند نمود و خودشان میفهمند که تاثیرگزاری ماساژ برای ادامه ی روند سرخوشی اندامشان لازم است. با این توضیحات میتوان متوجه شد که کارگران ماساژ جنسی به نوعی خودشان بازاری بزرگتر برای ماساژگران حرفه ای که فعالیتشان جنبه ی پیشگیری و درمان دارد ، ایجاد میکنند.

موضوع سخن  ما و مخاطب ما همکارانی هستند که مسائل عاطفی و علایق غریزی خود را با شغل ماساژ نیامیخته اند. و قصد داشته و دارند که ماساژ را به معنای واقعی کلمه ارائه نمایند.

باور رایجی بین افکار عمومی بین المللی وجود دارد مبنی بر اینکه ماساژ همیشه توسط جنس مکمل یا جنس مخامل برای هر فردی ارائه شود یعنی همکاران بانو باید آقایان را ماساژ بدهند و همکاران آقا بانوان را ماساژ بدهند. من با درست یا غلط بودن این فرآیند کاری ندارم. ولی این مساله را میدانم که تاثیرگذاری ماساژ با نگاه پیشگیرانه و با جنبه درمانگری از مساله ی جنسیت ماساژگرها عبور کرده است. اختلال ذهن انسانی همیشه میپسندد که در دایره ی غرایز لذت بخش خود بماند و از آن خارج نشود. ولی اندک انسانهایی که هر روز  تعدادشان در حال افزایش است ، توانایی بالا رفتن از شیب دامنه ی کوه را به دیگر مسائل جانبی ترجیح میدهند.

باوری دیگری برای ماساژگران حرفه ای بعد از سالها کار مداوم ایجاد شده است. این بزرگ مردان و بزرگ زنان جامعه دریافته اند که برای عبور از بسیاری از دردهای پیکری باید از خود درد عبور کرد و نباید پشت دیوار آن اتراق نمود. ما ماساژگران حرفه ای ازدرد کشیدن شما در حین انجام ماساژ اصلا ناراحت نمیشویم . زیرا که یقین داریم بعد از عبور از این درد شما به حالی نیکو و افزایش توانمندی فوق العاده دوره های قبل زندگی تان که توام به امکان فعالیتهای خاص بدنی بوده دست خواهید یافت. 

من از همکارانم میخواهم که به مراجعین خود اعلام کنند که ممکن است بافتهای گرفته ی بدنشان در حین انجام ماساژ آزرده شود و از این آزردگی و دردهای پیکری نالان نباشند زیرا که نتیجه ی کار بعد از عبور از این درد های کوتاه بود بسیار فوق العاده و دور از ذهن خواهد بود. 

آری روی سخن این کتاب با همکاران حرفه ای و آماتور و علاقمندانی است که از موضوع روابط جنسی در ماساژ یا عبور کرده اند و یا تحت آموزشهای اخلاقی خانواده شان اصلا به این پیامد و به این موضوع نمی اندیشند. 

دستهای شفابخش ماساژگران بی حاشیه ، توانسته علاوه بر گشودن مسیرهای عبور انرژی در بدن ، روح را هم مورد نوازش قرارداده و سرخوشی مضاعفی را بیافرینند.