تغذیه ماسور

تغذیه ماسور

مهم ترین موضوع برای سرخوشی یک ماساژگر موضوع تغذیه است. 

افرادی که مرا میشناسند، بنیه ی بدنی قوی مرا دیده و درک نموده اند. ولی این من بودم که میدانستم که این اندام قوی چقدر میتواند فعالیت کند. و من بودم که متوجه درد مفاصل و انگشتانم میشدم و باز ادامه میدادم . من قصد داشتم تا سن 60 سالگی به شغل ماساژ بپردازم ولی با دریافت الگوهای تغذیه ای جدید و بکارگیری غیورانه و دقیق پاره ای از اصول تغذیه ، توانمندی و اراده خاصی را در وجودم احساس نمودم و اکنون دوست دارم تا سن 104 سالگی به این شغل بپردازم.

اکنون قصد دارم شما را با این دوره آشنا کنم و بصورت خلاصه بگویم که چگونه سیستم غذایی من تغییر کرد و من به مرمو زمان وزن 183 کیلویی خود را به 120 تا 115 کیلو رساندم.

من از دوره قانون سلامتی سید حسین عباس منش استفاده نمودم شما میتوانید در گوگل آنرا سرچ کنید و استفاده کنید .

قانون سلامتی به من یاد داد که هورمونها و ساختار احشایی بدن من عملکردی متفاوت با تغذیه های متعدد دارد. قانون در این سبک زندگی طوری است که انسولین در بدن ما کمتر ترشح کند. من قند و میوه و شکلات و برنج و نان و همه ی ترکیبات غلات و حبوبات و لبنیات منهای خامه و سرشیر و پنیر پر چرب را حذف نمودم و فقط از پرو تئین و چربی و کاهو و کدو و خیار و کدو کلم گل و کلم بروکلی و انواع گوشت و جگر و قلم و ... استفاده نمودم . و در میان استفاده از این اقلام غذایی اقدام به روزه داریهای سه تا پنج روزه نمودم و وزن من کمختر از شش ماه به حد نرمالی رسید که از هر لحاظ سالم و پر انرژی و با حوصله شدم . و از همه بهتر در کنار سلامتی هر روز که از چربیهای من کاسته میشد من ثروتمند تر شدم و اکنون شما حال و روز خوش مرا میبینید و اینها همه با استفاده از ابزار اصلی یعنی آگاهی از نحوه تغذیه ی صحیح و اجرای دقیق آن بوده است. من چون متخصص این موضوع نیستم فقط تجربه ی خودم را گفته ام و استفاده و نحوه برخورداری از این نعمت تغذیه ی صحیح با خود شما عزیزان است.

پس تغذیه ی صحیح امید به آینده و انرژی فعالیت مرا صد چندان بهبود بخشید و من با حوصله تر و قبراق تر از همیشه به فعالیتم ادامه دادم . شما حال امروز مرا میبینید و درک میکنید. 

یادتان باشد که تیم ماساژ موفق قبل از هر نوع فعالیتی نیازمند داشتند رژیم تغذیه ی صحیح است تا بتوئاند پیوسته و بدون نوسان با سطح انرژیث بالایی بتواند فعالیت خود را ادامه داده و بهترین سرویس ممکن را ارائه کند. لذا از همه ی شما سروران گرامی میخواهم که موضوع تغذیه ی خودتان در این شغلمهم قلمداد کنید و با سرعت برنامه ی غذایی صحیح زندگی ساز خود را در دستور کار قرار دهید.